ארט אינדקס
אינדקס אמנים וגלריות
פרסומת

גלריה ארטנובה Artnova Gallery

שם: גלריה ארטנובה Artnova Gallery
מחלקה: גלריות
ארטנובה הוקמה בשנת 1982 על בסיס רעיון לעיצוב וייצור של ציורי אמנות רכים בטכניקה חדשה שפותחה בישראל על ידי אמנים מקומיים, שבה מברשת הצבע הרגילה של האומן הוחלפה בפיסות בדים, הצבע הוחלף בסיבים אקריליים צבעוניים ומשיכת העיפרון הוחלפה בחוטים. הציורים הרכים עוברים דיקור באמצעות אלפי סיכות בתהליך טכני חדשני שמקנה להם אורך חיים תמידי.

ארטנובה כיום הינו מרכז האמנות הגדול ביותר בעולם לציורים רכים. היצירות המקוריות מבוצעות על ידי אמני הבית המוכשרים והכישרוניים שעושים שימוש בציור בסיבים אקריליים במגוון רחב של צבעים, שקיפות וטקסטורה. האפקט המיוחד המתקבל באמצעות ההרמוניה הרב ממדית של הציור הרך הביא לפריצת דרך בייסוד תהליך חדש ליצירת אמנות מקורית.

ארטנובה הינו הסטודיו היחיד בעולם שמציע את שירותיו לאמנים וגלריות שרוצים לבטא את יצירותיהם האמנותיות על ידי רפרודוקציות של ציורים רכים. ארטנובה ביצעה רפרודוקציות ציורים רכים לפי הזמנה של בעלי זכויות היוצרים ו/או האמנים הבאים: יוסי קסטל, מימון, שגאל, ג'יאנג, מיקאל אנד, אודי מריעוז, קדישמן, זוהרה רובין, טארקאי, נחום גוטמן, אליעזר ויסהוף, י. ברגנר, שטרן, ס. קלנמן ושל יוחנן הרסון - אומן הבית שלנו.

ארטנובה מפיקה ומבצעת ציורים רכים גם לפי דרישת הלקוח. היצירה נעשית בעבודה צמודה של אמן הבית עם הלקוחות, האדריכלים ומעצבי פנים. בזכות השימוש הידידותי בצילום דיגיטאלי ובדואר אלקטרוני, אנחנו יכולים לעבוד עם לקוחות גם מעבר לים בקלות רבה, למרות המרחק.

הציורים המוכנים נשלחים ללקוח באמצעות בלדר כאשר הם מוכנים לתלייה על הקיר. הציורים המוכנים יכולים להיות ממוסגרים, מתוחים ע"ג מסגרת פנימית או מודבקים ע"ג בד גב הניתן להדבקה על גבי הקיר באמצעות דבק או סרט סקוטש לפי בחירת הלקוח.

ייחודה של טכניקה זו נובע מכך שתוך כדי העבודה ומיזוג שכבות החומר נוצרים גוונים חדשים, שקיפויות וצורות חדשות. מאחר והטכניקה היא ידנית וכל יצירה היא עבודת אומנות אורגינאלית בפני עצמה, אין כמעט הגבלות של גודל, רכות, צבע וצורה של היצירות.

הציורים הרכים עוזרים בפתרון בעיות אקוסטיות ונותנים פתרון לקישוט קירות עגולים. כמו כן, הם מתאימים לקישוט מקומות בהם נדרש לתלות תמונות בהדבקה על הקיר ללא מסגרת כמו חדרי ילדים, אוניות, יאכטות ומטוסים פרטיים.

בבית היוצר שלנו הממוקם בכניסה למושב בית נקופה, על אם הדרך בין תל אביב לירושלים, מוצג מבחר מגוון רחב של ציורי אוירה וצבע, ביניהן גם ציורים אבסטרקטים, המשלבים משחקי טקסטורות וצבעוניות במבחר גדול מאוד של גוונים. במקום מתקיימת גם תצוגת קבע של ציורים, ליטוגרפיות, הדפסים ופסלים של מיטב אמני ישראל. כל העבודות הן למכירה במחירים אטרקטיביים ובתנאי תשלום נוחים.

הנכם מוזמנים לראות אצלנו את קולקציית התמונות הגדולה והמגוונת שלנו ולצפות באמנים במהלך ביצוע עבודתם ומובטחת לכם חוויה אסתטית, מהנה ובלתי נשכחת לכל המשפחה.

ארטנובה מנוהלת על ידי מיכל מנדל שקד

ליצירת קשר:
מושב בית נקופה (בכניסה לאבו גוש)
ת.ד. 81 בית נקופה, 90830
טל: 02-5335996 054-2018888
E-mail: info@artnova.co.il

שעות הפעילות:
ימים א-ה: 09:00-18:00
יום ו' וערב חג: 09:00-15:00
שבת: 10:00-18:00
מיקוד: 90830
עיר: מושב בית נקופה
דרוג
  •  

דרוג: 4.67/5 (3 ) 

הערות

 

 


 תוים נשארו

captcha

 

אתר היום
חברת שכטר יצרני יהלומים מתמחה בייצור אישי של טבעות אירוסין ותכשיטי יהלום. בנוסף, היא מציגה קולקצייה נרחבת של תכשיטי יהלום מגוונים. החברה חרטה על דגלה לשווק ישירות...
http://www.shechterdiamonds.com/